DomovŠportV prihodnji sezoni domžalski košarkarji v domačem prvenstvu

V prihodnji sezoni domžalski košarkarji v domačem prvenstvu

Iz KK Kansai Helios Domžale sporočajo, da je po napovedanem zmanjšanjem sponzorskih sredstev, upravni odbor kluba sprejel odločitev, da članska ekipa v prihodnji sezoni ne bo nastopala v mednarodnem tekmovanju ABA 2 ligi. Sprejeta odločitev ni bila lahka, bila pa je edina odgovorna. V klubu morajo poslovati izključno v skladu s svojimi finančnimi zmožnostmi.


V osmih sezonah so domžalski košarkarji na mednarodni jadranski sceni pustili močan pečat. Vrhunec je predstavljala organizacija zaključnega turnirja v Domžalah, razprodana dvorana in finale, ki so ga izgubili le za točko.

“Ponosni smo, da smo istočasno lahko dihali za ovratnik najboljšim tudi v domačih tekmovanjih in pomagali k potrditvi številnim igralcem in trenerjem. S tem ne bomo odnehali tudi v prihodnje. Enako velja za delovanje našega mladinskega pogona in šole košarke, ki ju ohranjamo na visokem nivoju. Tako uprava kluba kot tudi naši pokrovitelji in partnerji bomo še naprej delovali družbeno odgovorno in gradili prihodnost domžalske košarke. Nova realnost naj bo tudi nova priložnost za lokalno okolje in za morebitne nove vlagatelje, ki bi želeli prispevati k čim prejšnji vrnitvi članske ekipe na mednarodno sceno, kar si postavljamo za cilj,” so še sporočili iz kluba- O vseh nadaljnjih potezah bodo javnost ažurno obveščali.

SLEDITE NAM NA

Zadnje novice