ponedeljek, 20 maja, 2024
12 C
Kamnik
12 C
Kamnik
ponedeljek, 20 maja, 2024
12 C
Kamnik
ponedeljek, 20 maja, 2024
12 C
Kamnik
ponedeljek, 20 maja, 2024
DomovŠportNogometČlanska ekipa ŽNK Radomlje Medex najprej s Cerkljankami, kadetinje na Ptuj

Članska ekipa ŽNK Radomlje Medex najprej s Cerkljankami, kadetinje na Ptuj

V prostorih Nacionalnega nogometne ga centra Brdo so popoldne izžrebali pare nove sezone Ženske nogometne lige Triglav Zdravje, Lige za dekleta do 17 let in Ženskega pokala Pivovarna Union.


Nova sezona Ženske nogometne lige Triglav Zdravje se bo s prvim krogom pričela 13. avgusta, v jesenskem delu prvenstva prvenstva pa je predvidenih 13 krogov, zadnji bo odigran 26. novembra.

Zadnje prvenstvo je dokončalo sedem klubov, za nastop v sezoni 2023/24 pa se je prijavila deveterica. Ob ŽNK Mura Nona, ŽNK Olimpija Ljubljana, ŽNK Ljubljana, ŽNK Radomlje Medex, ŽNK Primorje Gaia Naturelle in ŽNK Krim Hubat sta novi imeni v ŽNL Triglav Zdravje WFC Drava Ptuj in ŽNK Gažon.

Članska ekipa ŽNK Radomlje Medex bo novo sezono odprla z gostovanjem na Gorenjskem, saj bo v prvem krogu gostovala pri ŽNK Cerklje. V Ženskem pokalu Pivovarna Union, ki se bo s predkrogom pričel 24. avgusta, bo nastopilo deset klubov, ŽNK Radomlje Medex so že uvrščene v četrtfinalni krog, ki bo na sporedu 4. oktobra.

Jesenski del sezone 2023/24 članske ekipe ŽNK Radomlje Medex:
1. krog ŽNL (13. avgust): ŽNK Cerklje – ŽNK Radomlje Medex
2. krog ŽNL (20. avgust): ŽNK Radomlje Medex proste
Predkrog Pokala (24. avgust): ŽNK Radomlje Medex proste
3. krog ŽNL (27. avgust): ŽNK Radomlje Medex – WFC Drava Ptuj
4. krog ŽNL (3. september): ŽNK Ljubljana – ŽNK Radomlje Medex
5. krog ŽNL (10. september): ŽNK Radomlje Medex – ŽNK Gažon
6. krog ŽNL (17. september): Primorje Gaia Naturelle – ŽNK Radomlje Medex
7. krog ŽNL (1. oktober): ŽNK Radomlje Medex – ŽNK Krim
Četrtfinale Pokala (4. oktober): žreb po predkrogu 8. krog ŽNL (8. oktober): ŽNK Mura Nona – ŽNK Radomlje Medex
9. krog ŽNL (15. oktober): ŽNK Radomlje Medex – ŽNK Olimpija
10. krog ŽNL (22. oktober): ŽNK Radomlje Medex – ŽNK Cerklje
11. krog ŽNL (5. november): ŽNK Radomlje Medex proste
12. krog ŽNL (19. november): WFC Drava Ptuj – ŽNK Radomlje Medex13. krog ŽNL (26. november): ŽNK Radomlje Medex – ŽNK Radomlje

Za nastop v Ligi DU17 v sezoni 2023/24 se je prijavilo kar 15 klubov, šest več kot sezono poprej. Ob ŽNK Radomlje Medex, ŽNK Olimpija Ljubljana, ŽNK Mura Nona, ŽNK Cerklje, ŽNK Primorje Ajdovščina, ŽNK Krim, NK MB Tabor, ŽNK Gažon in ŽNK Mons Claudius Rogatec so se za nastopanje v kadetski ligi prijavili še NK Aluminij Kidričevo, ŽNK Goričko Stanjevci, NK Drava Ptuj, ŠD Radlje ob Dravi, DNK Trbovlje in ŽNK Žalec.

Zaradi velikega števila nastopajočih klubov se bo liga spomladi po koncu enokrožnega sistema tekmovanja razdelila na ligo za prvaka in ligo za »obstanek«. V jesenskem delu prvenstva je predvidenih 12 krogov, prvo na sporedu 26. avgusta, zadnji pa 25. novembra. Prve nasprotnice Radomljank, ki branijo naslov državnih prvakinj, bodo Ptujčanke.

Jesenski del sezone 2023/24 kadetske ekipe ŽNK Radomlje Medex:
1. krog Lige DU17 (26. avgust): WFC Drava Ptuj – ŽNK Radomlje Medex
2. krog Lige DU17 (30. avgust): ŽNK Radomlje Medex – ŽNK Žalec
3. krog Lige DU17 (2. september): ŽNK Olimpija Ljubljana – ŽNK Radomlje Medex
4. krog Lige DU17 (9. september): ŽNK Radomlje Medex – ŽNK Aluminij
5. krog Lige DU17 (23. september): Primorje Gaia Naturelle – ŽNK Radomlje Medex 6. krog Lige DU17 (30. september): ŽNK Radomlje Medex – ŽNK Mons Claudius Rogatec 7. krog Lige DU17 (21. oktober): ŽNK Mura Nona – ŽNK Radomlje Medex 8. krog Lige DU17 (28. oktober): ŽNK Radomlje Medex proste
9. krog Lige DU17 (4. november): ŽNK Radomlje Medex – ŽNK Radlje 10. krog Lige DU17 (11. november): ŽNK Gažon – ŽNK Radomlje Medex 11. krog Lige DU17 (18. november): ŽNK Radomlje Medex – ŽNK Cerklje Ambrož Team 12. krog Lige DU17 (25. november): NK MB Tabor – ŽNK Radomlje Medex

SORODNI ČLANKI

VREME

Kamnik
clear sky
12 ° C
13.7 °
10.3 °
91 %
0.5kmh
0 %
pon
24 °
tor
18 °
sre
18 °
čet
22 °
pet
19 °

SLEDITE NAM NA

Najbolj brano

DomovŠportNogometČlanska ekipa ŽNK Radomlje Medex najprej s Cerkljankami, kadetinje na Ptuj

Članska ekipa ŽNK Radomlje Medex najprej s Cerkljankami, kadetinje na Ptuj

V prostorih Nacionalnega nogometne ga centra Brdo so popoldne izžrebali pare nove sezone Ženske nogometne lige Triglav Zdravje, Lige za dekleta do 17 let in Ženskega pokala Pivovarna Union.


Nova sezona Ženske nogometne lige Triglav Zdravje se bo s prvim krogom pričela 13. avgusta, v jesenskem delu prvenstva prvenstva pa je predvidenih 13 krogov, zadnji bo odigran 26. novembra.

Zadnje prvenstvo je dokončalo sedem klubov, za nastop v sezoni 2023/24 pa se je prijavila deveterica. Ob ŽNK Mura Nona, ŽNK Olimpija Ljubljana, ŽNK Ljubljana, ŽNK Radomlje Medex, ŽNK Primorje Gaia Naturelle in ŽNK Krim Hubat sta novi imeni v ŽNL Triglav Zdravje WFC Drava Ptuj in ŽNK Gažon.

Članska ekipa ŽNK Radomlje Medex bo novo sezono odprla z gostovanjem na Gorenjskem, saj bo v prvem krogu gostovala pri ŽNK Cerklje. V Ženskem pokalu Pivovarna Union, ki se bo s predkrogom pričel 24. avgusta, bo nastopilo deset klubov, ŽNK Radomlje Medex so že uvrščene v četrtfinalni krog, ki bo na sporedu 4. oktobra.

Jesenski del sezone 2023/24 članske ekipe ŽNK Radomlje Medex:
1. krog ŽNL (13. avgust): ŽNK Cerklje – ŽNK Radomlje Medex
2. krog ŽNL (20. avgust): ŽNK Radomlje Medex proste
Predkrog Pokala (24. avgust): ŽNK Radomlje Medex proste
3. krog ŽNL (27. avgust): ŽNK Radomlje Medex – WFC Drava Ptuj
4. krog ŽNL (3. september): ŽNK Ljubljana – ŽNK Radomlje Medex
5. krog ŽNL (10. september): ŽNK Radomlje Medex – ŽNK Gažon
6. krog ŽNL (17. september): Primorje Gaia Naturelle – ŽNK Radomlje Medex
7. krog ŽNL (1. oktober): ŽNK Radomlje Medex – ŽNK Krim
Četrtfinale Pokala (4. oktober): žreb po predkrogu 8. krog ŽNL (8. oktober): ŽNK Mura Nona – ŽNK Radomlje Medex
9. krog ŽNL (15. oktober): ŽNK Radomlje Medex – ŽNK Olimpija
10. krog ŽNL (22. oktober): ŽNK Radomlje Medex – ŽNK Cerklje
11. krog ŽNL (5. november): ŽNK Radomlje Medex proste
12. krog ŽNL (19. november): WFC Drava Ptuj – ŽNK Radomlje Medex13. krog ŽNL (26. november): ŽNK Radomlje Medex – ŽNK Radomlje

Za nastop v Ligi DU17 v sezoni 2023/24 se je prijavilo kar 15 klubov, šest več kot sezono poprej. Ob ŽNK Radomlje Medex, ŽNK Olimpija Ljubljana, ŽNK Mura Nona, ŽNK Cerklje, ŽNK Primorje Ajdovščina, ŽNK Krim, NK MB Tabor, ŽNK Gažon in ŽNK Mons Claudius Rogatec so se za nastopanje v kadetski ligi prijavili še NK Aluminij Kidričevo, ŽNK Goričko Stanjevci, NK Drava Ptuj, ŠD Radlje ob Dravi, DNK Trbovlje in ŽNK Žalec.

Zaradi velikega števila nastopajočih klubov se bo liga spomladi po koncu enokrožnega sistema tekmovanja razdelila na ligo za prvaka in ligo za »obstanek«. V jesenskem delu prvenstva je predvidenih 12 krogov, prvo na sporedu 26. avgusta, zadnji pa 25. novembra. Prve nasprotnice Radomljank, ki branijo naslov državnih prvakinj, bodo Ptujčanke.

Jesenski del sezone 2023/24 kadetske ekipe ŽNK Radomlje Medex:
1. krog Lige DU17 (26. avgust): WFC Drava Ptuj – ŽNK Radomlje Medex
2. krog Lige DU17 (30. avgust): ŽNK Radomlje Medex – ŽNK Žalec
3. krog Lige DU17 (2. september): ŽNK Olimpija Ljubljana – ŽNK Radomlje Medex
4. krog Lige DU17 (9. september): ŽNK Radomlje Medex – ŽNK Aluminij
5. krog Lige DU17 (23. september): Primorje Gaia Naturelle – ŽNK Radomlje Medex 6. krog Lige DU17 (30. september): ŽNK Radomlje Medex – ŽNK Mons Claudius Rogatec 7. krog Lige DU17 (21. oktober): ŽNK Mura Nona – ŽNK Radomlje Medex 8. krog Lige DU17 (28. oktober): ŽNK Radomlje Medex proste
9. krog Lige DU17 (4. november): ŽNK Radomlje Medex – ŽNK Radlje 10. krog Lige DU17 (11. november): ŽNK Gažon – ŽNK Radomlje Medex 11. krog Lige DU17 (18. november): ŽNK Radomlje Medex – ŽNK Cerklje Ambrož Team 12. krog Lige DU17 (25. november): NK MB Tabor – ŽNK Radomlje Medex

SORODNI ČLANKI

VREME

Kamnik
clear sky
12 ° C
13.7 °
10.3 °
91 %
0.5kmh
0 %
pon
24 °
tor
18 °
sre
18 °
čet
22 °
pet
19 °

SLEDITE NAM NA

Najbolj brano